-120

Dong Quai Root 100 kapslí 530mg

EXPIRACE 8/2019

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

239 119

Není skladem

Chci být informován o naskladnění. Zařazením na seznam naskladnění uděluji souhlas se zpracování Svého emailu pro tento seznam naskladnění.

Popis

Již po staletí je andělika čínská, Dong Quai, jednou z nejdůležitějších léčivých bylin čínské i japonské medicíny, kde si vysloužila přezdívku „ženský ženšen“.
K léčebným účelům se využívá kořen Dong Quai obsahující ftalidy, kumariny, kyselinu ferulovou a další cenné látky. Intenzivní vůni způsobuje vysoký obsah ligustilidu, významného antioxidantu.
Rostlina není vhodná při užívání léků snižujících srážlivost krve (warfarin apod.). Může vyvolat či zesílit menstruační krvácení a zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření.
Složení v 1 kapsli
Andělika čínská 530mg * (Dong quai, drcený kořen)
Dávkování
1 kapsle 1x - 2x denně, s vodou nebo jídlem, nebo připravované jako čaj
Přidatné látky
želatina, emulgátor E460, stabilizátor E572, protispékavé látky E551
Balení
100 kapslí
Varování
Neužívat v době těhotenství nebo kojení, nevystavujte se přílišnému slunečnímu nebo UV záření, zvyšuje fotosenzitivitu kůže.