-77

Komplex St.John’s Wort 60 kapslí

EXPIRACE 4/2019

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

176 99

Skladem

Často kupováno dohromady

Výprodej
Sleva
Po expiraci
+
Cena za oba:   398

Popis

Obsahuje Třezalku tečkovanou, Bacopu monnieri a Heřmánek.
Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) byla váženou léčivou bylinou již ve starověkém Řecku, využívá ji však i moderní medicína.
Statná, žlutě kvetoucí rostlina je rozšířena po celé Evropě, Asii i severní Africe. K léčebným účelům se využívá nať. Třezalka obsahuje řadu biologicky účinných látek, k nejdůležitějším patří hypericin a hyperforin, dále flavonoidy, silice či třísloviny.
Třezalka vyvolává zvýšenou fotosenzitivitu pokožky. Může ovlivnit účinky léků, vhodná je konzultace s lékařem. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.
Málokterá léčivá rostlina dosáhla takové popularity jako heřmánek. V lidovém léčitelství má pověst všeléku.
Původním domovem hojně rozšířeného heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) je jižní Evropa. Bílé drobné květy se žlutým středem mají vyklenuté a duté květní lůžko. Aromatická bylina obsahuje četné flavonoidy, silice, terpeny, vitamíny a další látky.
V doporučených dávkách je heřmánek vhodný pro děti i kojící a těhotné ženy.
Brahmi - Bacopa monnieri je léčivá, půdokryvná rostlina, která je po staletí využívána v ajurvédské medicíně. Kvete drobnými bílými - světle modrými kvítky.
Složení v 1 kapsli
Bacopa monniera 347mg * (listy)
St.John's Wort 254mg * (třezalka tečkovaná)(květy)
Heřmánek 42mg * (heřmánek pravý) (extrakt květů 4:1)
Dávkování
1 kapsle 2x denně
Přidatné látky
želatina, emulgátor E460, kalcium dipalmitát
Balení
60 kapslí
Varování
Třezalka vyvolává zvýšenou fotosenzitivitu pokožky. Může ovlivnit účinky léků, vhodná je konzultace s lékařem. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.