O nás

Doménu Swanson.cz vlastní společnosti DJURGARDEN s.r.o.. Naše společnost byla založena v roce 2010 a od té doby se specializuje na produkty společnosti Swanson Vitamins a v posledních letech také na textilní výrobu a bio produkty pro český trh.

Naše společnost je rodinnou firmou s minimem zaměstnanců, proto se nám také občas stane, že při chřipkových epidemiích jsou naše depa a provozovny uzavřeny. I přesto se snažíme v maximální míře odpovídat na vaše emailové i telefonní dotazy.

Naším nejdůležitějším zaměstnancem je provozní ředitel Ing. Markéta Rohelová, která firmu založila a od začátku se problematice doplňků stravy a zlepšení stravovacích návyků věnuje, a proto je vám také schopna přinést tu nejrelevantnější odpověď na vaší otázku. Mnohdy proto neváhá otravovat pracovníky SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) a zaměstnance společnosti Swanson Vitamins.

Náš tým také doplňuje Bc.Kateřina Felixová, vystudovaná zdravotní sestra se zaměřením na výživu a gerontologii. Díky ní jsme schopni posoudit vhodnost/škodlivost některých aditiv a zařazení nových produktů do katalogu.

Společnost Swanson vitamins byla založena v 60.letech minulého století, od té doby vyrábí na americkém trhu kvalitní doplňky stravy za přijatelnou cenu. S rozmachem internetového nakupování se také začala soustředit na značky jiných výrobců jako je například Now Foods, Jarrow a pod.