Boswelia a Kurkuma 60 kapslí

EXPIRACE 11/2019

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

277

Skladem

Často kupováno dohromady

+
Výprodej
Sleva
Končí expirace
Cena za oba:   396

Popis

Léčivé účinky pryskyřice stromu kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) odhalily již starověké kultury. Staří Egypťané, Indové, Peršané i další národy využívaly boswellii nejen k vykuřování a balzamování.
Nejdůležitější složkou pryskyřice kadidlovníku jsou boswellové kyseliny.
Boswellia není vhodná pro těhotné a kojící ženy; pacienti užívající léky (antierevmatika, antibiotika, sedativa) by se měli nejprve poradit s lékařem.
Kurkumu většinou známe jako žlutě zbarvený prášek, který se hojně používá jako koření v asijské kuchyni, zejména jako součást směsi kari.
Kurkuma je sušený oddenek asijské rostliny kurkumovníku dlouhého. Obsahuje sacharidy, bílkoviny, minerály, esenciální oleje, pryskyřici, vitamíny i alkaloidy a barvivo kurkumin.
Složení v 1 kapsli
Boswellia serrata 300mg * (pryskyřice)
Curcuma longa 300mg * (oddenek)
Dávkování
1 kapsle denně, zapíjet vodou
Přidatné látky
želatina,rýžová mouka, protispékavé látky E551, stabilizátor E572
Balení
60 kapslí
Varování