Cat’s claw 100 kapslí 500mg

EXPIRACE 08/2020

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

290

Není skladem

Chci být informován o naskladnění. Zařazením na seznam naskladnění uděluji souhlas se zpracování Svého emailu pro tento seznam naskladnění.

Popis

Cat’s claw neboli kočičí dráp či vilkakora, oficiálně řemdihák plstnatý, je odedávna součástí tradičního léčitelství obyvatel amazonských pralesů..
Řemdihák plstnatý je liána, která má u řapíků listů dva zahnuté trny připomínající kočičí drápy – odtud tedy název cat’s claw. Využívá se vnitřní kůra a kořen rostliny. Obsahuje alkaloid izopteropodin, a množství dalších alkaloidů a tříslovin..
Západní medicína zkoumá účinky cat’s claw od 60. let 20. století..
Rostlina může snižovat krevní tlak, nedoporučuje se proto těhotným a kojícím ženám a dětem do tří let.
Složení v 1 kapsli
Cat's Claw 500mg * (Uncaria tomentosa, kořen)
Dávkování
2 kapsle denně, zapíjet vodou
Přidatné látky
želatina,rýžová mouka, protispékavé látky E551, stabilizátor E572
Balení
100 kapslí
Varování
Neužívat v době těhotenství a kojení. Konzultujte užívání s lékařem. O užívání informujte lékaře, ovlivňuje jiné léky. Není určeno dětem.