-170

Glucomanan 90 kapslí 700mg

EXPIRACE 7/2018

POZOR může snižovat hladinu cukru!

Schválené vlastnosti produktu dle EU:

cholesterol
snížení hmotnosti
obsahuje pektin
přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 4 g glukomannanu denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne připřívodu 4 g glukomannanu denně)

v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti (tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují 1 g glukomannanu v kvantifikované porci. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety)

299 129

Skladem

Často kupováno dohromady

Sleva
Po expiraci
+
Cena za oba:   346

Popis

Glukomanan je rostlinný polysacharid, který se získává z hlíz zmijovce indického neboli konjaku (Amorphophallus konjac). Jedná se o vlákninu, která snižuje hladinu cukru a celkového cholesterolu v krvi, podporuje trávení, udržuje déle pocit sytosti po jídle a pomáhá při léčbě obezity. Konjaková mouka je tradiční součástí stravy v Číně, Japonsku i Indii. Polysacharid glukomanan je všestranně prospěšný pro metabolismus.
Složení v 1 kapsli
Glukomanan 700mg * (sušená hlíza Amorphophallus konjac)
Dávkování
1 kapsle denně s vodou před jídlem
Přidatné látky
želatina,rýžová mouka, emulgator E460, stabilizátor E572, protispékavá látka E551
Balení
90 kapslí
Varování
POZOR může snižovat hladinu cukru!