Koenzym Q10 60 kapslí 30mg

> Kód: SW627

EXPIRACE 

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

219

Není skladem

Chci být informován o naskladnění. Zařazením na seznam naskladnění uděluji souhlas se zpracování Svého emailu pro tento seznam naskladnění.

Popis

Koenzym Q10 je sloučenina s funkcí podobnou vitamínům, která je nezbytná pro přeměnu energií. Je součástí většiny buněk a v největším množství se vyskytuje v srdci, játrech, plících a ledvinách. Lidské tělo si koenzym Q10 vyrábí částečně samo a také jej přijímá s potravou. Zdrojem jsou například vnitřnosti, hovězí maso, sojový i řepkový olej, ryby, špenát, brokolice a ořechy. Ve starším věku obsah této látky v těle klesá. Doporučený denní příjem je 10 až 30 mg. Organismus si spotřebu koenzymu Q10 sám reguluje, předávkování nehrozí.
Složení v 1 kapsli
Koenzym Q10 30mg *
Dávkování
1 kapsle 1x - 3x denně během jídla
Přidatné látky
rýžová mouka, želatina, protispékavé látky E551, stabilizátor E572
Balení
60 kapslí
Varování