-171

Komplex hub Maitake, Reishi, Shiitake 60 kapslí

> > > Kód: SWH168

EXPIRACE 10/2019

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

630 459

Skladem

Popis

Maitake, čersky sírovec či trstnatec lupenitý je významnou léčivou houbou. Pochází z Japonska, ale je rozšířena i v Americe.
Houba maitake obsahuje řadu minerálů, vitamíny B2, D2 a niacin, polysacharidy a antioxidanty.
Lesklokorka lesklá neboli reishi, patří mezi nejvšestrannější medicinální houby.
Reishi roste na pařezech a kmenech listnáčů, a to i v České republice. Obsahuje řadu antioxidantů, polysacharidy, mastné kyseliny, aminokyseliny, enzymy, vitamíny skupiny B, vitamín D2, beta karoten, minerály a stopové prvky.
Asijská houba shiitake (houževnatec jedlý) se pyšní přezdívkou elixír života.
Dřevokazná houba shiitake pochází z Asie, kde se také hojně pěstuje. Zejména v Číně a Japonsku je součástí tradiční medicíny i kuchyně. Sušina obsahuje polysacharidy i jednoduché cukry, celou řadu antioxidantů, minerálů a stopových prvků, B-vitamíny, vitamín D2, aminokyseliny, alkaloidy a enzymy.
Složení v 1 kapsli
Maitake 200mg * (Grifola frondosa, extrakt z plodu)
Reishi 200mg * (Ganoderma lucidum, extrakt z těla rostliny)
Shiitake 200mg * ( Lentinus edodes, extrakt z těla rostliny)
Dávkování
1 kapsle 1x-2x denně s vodou
Přidatné látky
želatina, emulgátor E460, stabilizátor E572, protispékavé látky E551, zvlhčující látky E570
Balení
60 kapslí
Varování
Neužívat v době těhotenství nebo kojení. Konzultujte užívání se svým lékařem, především při užívání léků. Vysaďte pokud se objeví nezvyklé symptomy.