L-Arginin 100 kapslí 500mg

EXPIRACE 9/2019

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

189

Není skladem

Chci být informován o naskladnění. Zařazením na seznam naskladnění uděluji souhlas se zpracování Svého emailu pro tento seznam naskladnění.

Popis

Aminokyselina l-arginin je základním stavebním kamenem proteinů. V těle se přeměňuje na oxid dusnatý, který udržuje průchodnost cév, napomáhá prokrvení svalů a stimuluje uvolňování růstového hormonu, inzulínu a dalších látek. Přirozeným zdrojem l-argininu je hovězí a drůbeží maso, ryby a mléčné výrobky. Předávkování může nastat při dlouhodobém užívání nadměrných dávek argininu a překročení tzv. bezpečné dávky, která je do 2,0 g. Předávkování se může projevit nevolností přecházející do zvracení, případně průjmem. Dále může dojít k poškození metabolismu a k poškození nervového systému.  Užívání není vhodné po prodělaném infarktu, u osob s nízkým tlakem, alergiky a astmatiky.
Složení v 1 kapsli
L-Arginin 500mg *
Dávkování
1 kapsle 1x - 2x denně, zapíjet vodou
Přidatné látky
želatina, emulgátor E460, stabilizátor E572, protispékavé látky E551
Balení
100 kapslí
Varování
Nevhodné pro děti, těhotné. Konzultujte lékaře u ledvinových a jaterních nemocí. Snižte dávkování pokud se objeví nausea, křeče, průjem.