-311

L-Tyrosin 100 kapslí 500mg

Kód: SW855

EXPIRACE 4/2018

Dle legislativy EU – kromě schválených tvrzení – vitamíny, minerály a doplňky stravy včetně bylinek nemají schopnost léčit, pomáhat nebo ulevovat od zdravotních problémů,  pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Pokud se však zajímáte o nejnovější věděcké výzkumy nebo naopak staletími prověřené informace můžete tyto nalézt online, kupříkladu na LEXIKONU ZDRAVÍ.

410 99

Není skladem

Chci být informován o naskladnění. Zařazením na seznam naskladnění uděluji souhlas se zpracování Svého emailu pro tento seznam naskladnění.

Popis

Aminokyselina L-tyrosin je důležitá pro tvorbu řady hormonů, například noradrenalinu a dopaminu. Zdravý organismus si dokáže vyrobit dostatek L-tyrosinu z fenylalaninu, který je obsažen v běžných potravinách. Zdrojem jsou například luštěniny, kvasnice, brambory, dýňová semínka, mrkev, pórek, maso, mléko a mléčné výrobky. Nedostatek L-tyrosinu může vzniknout při nadměrné psychické či fyzické zátěži a při oslabení organismu. Projevuje se například únavou, depresí, zhoršením paměti. Nadměrné dávky však mohou způsobit neklid, nespavost, úzkosti i zrychlený tep a bušení srdce.
Složení v 1 kapsli
L-Tyrosin 500mg * (volná forma amino kyseliny)
Dávkování
1 kapsle denně s vodu
Přidatné látky
želatina, emulgátor E460, stabilizátor E572, protispékavé látky E551
Balení
100 kapslí
Varování